НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Энергетик - ФСК Буковина - 0:0 ###

Первая лига. Энергетик - ФСК Буковина - 0:0

У дебюті зустрічі «Енергетик»- «Буковина» перевагою володіла чернівецька команда. Зокрема, на ударну позиціювиходив Семенюк, який минулого року був кращим бомбардиром колективу зсусідньої області. На жаль, відзначитися Олександрові не вдалося. Згодом нагодивідзначитися втратили гравці «Буковини» Яворський та все той же Семенюк.Традиційно небезпечними були підключення до атак нашої команди захисникаБасова. Після подачі кутового Сергій пробив вище «рамки» господарів.

Під завісу першоготайму захисники бурштинської команди зуміли заблокувати «постріл» Керчу. Щодо «Енергетика»,то у першій половині зустрічі небезпечно пробивав по воротах «Буковини»Семенина, а ось Срібний не спромігся замкнути подачу одного з кращих гравців «Енергетика»Чернова.

На 57 хвилині грипідопічні Вадима Зайця зуміли таки відправити м’яча у сітку воріт господарів.Однак, арбітр зустрічі пан Скрипак (Київська область) зафіксував офсайд. Післяцього на ударну позицію виходили Семенюк і Маковійчук. Прикро, але м’яч зновуоминув ворота суперника.

А ось на 61 хвилинізустрічі шанс відзначитися мав активний Чернов. Обігравши кількох гравців «Буковини»,«бурштинський Мессі» завдав удару у девятку воріт нашої команди. На щастя,Мусієнко зумів перевести шкіряну кулю на кутовий. За десять хвилин до завершення основного часугри той же Чернов виводив на «побачення» з Мусієнком свого партнера Долотка.Після «пострілу» Ігоря м’яч пішов на кутовий. Під завісу зустрічі тричіпробивав по воротах «Енергетика» Семенюк. На удари Олександра зреагував Карпов,який у розпал першості України повернувся у Бурштин із МФК «Миколаїв».Остаточний підсумок зустрічі – нічия 0:0.

«Енергетик» (Бурштин) - «Буковина» (Чернівці) - 0:0

«Енергетик»: Карпов, Соколенко, Деренюк, Срібний (Підвірний,80), Яневич, Гребинський, Долотко, Чернов (Сікорський, 90+4), Семенина (Микуш,70), Боришкевич (Заїка, 90), Ципердюк. В.о. головного тренера - МиколаВітовський.
«Буковина»: Мусієнко, Олефір, Керчу, Басов, Циколія, Дорош,Гунчак (В. Мельник, 68), Яворський, Маковійчук, І. Мельник (Сантрапинських, 46),Семенюк. Головний тренер - Вадим Заяць.
Попередження: Чернов (12), Гунчак (30), Маковійчук (37),Яворський (64), Срібний (74).