НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Буковина сильнее ФК Львов ###

Первая лига. Буковина сильнее ФК Львов

Футболісти «Львова» в матчі проти «Буковини» показали, мабуть, найкращу гру цього сезону, але щоби обіграти чернівчан, цього виявилося замало

Гра розпочалася із потужних атак Синьо-Золотих Левів на усіх флангах, а також гострих прострілів та штрафних ударів. Небезпечно пробивали Жук, Чучман, Заставний, але на заваді ставали, то високорослі захисники гостей, то екс-львів’янин, а тепер страж воріт «Буковини» - Олександр Мусієнко. Гості зуміли відповісти чимось доречним тільки на 11-й хвилині зустрічі, коли ще один добре знайомий шанувальникам «Львова» гравець – Андрій Даньків – після кутового впритул розстрілював наші ворота – мимо. Через сім хв. городяни відповіли потужним пострілом метрів із 15-ти Владислава Мельника, проте в останню мить хтось із захисників у білих кольорах устиг заблокувати політ круглого своєю ногою. А далі, в середині першого тайму, декілька гострих контратак зуміли провести підопічні Вадима Зайця. Спочатку з далеку пробивав Руслан Гунчак – не точно, а потім Олександр Семенюк з гострого кута влучив у стійку. Львів’яни відповіли сольним проходом Сергія Чапка, останній увірвався в штрафний майданчик гостей та з-під захисника, метрів 10-ти, до воріт пробив, але точно в руки Мусієнку. Заключні хвилини першої 45-ти хвилинки також проходили на змінних курсах: на небезпечні удари Владислава Мельника й Станіслава Гончарука, «буковинці» відповіли прицільними пострілами Семенюка та Валерія Блажка.

А другий тайм для галичан розпочався дуже неприємно – Євген Ушаков, скориставшись непорозумінням у захисті «Львова», спокійнісінько прийняв круглого перед самими нашими воротами та чітко розстріляв Андрія Череднюка, 0-1. Гол дещо спантеличив Львівських Левів, проте ненадовго, так як трибуни «Лафорт-Арени» гнали своїх уперед. Гра перейшла більше в центральну частину поля й стала більш силовою, хоча й за весь поєдинок арбітр із Запоріжжя показав лише одну жовту картку. Матч поступово підходив до закінчення, й здавалось, що «Львів» ось-ось заб’є гол, оскільки осада воріт гостей тривала вже кілька хвилин і бракувало тільки завершального влучного удару, але вийшло навпаки – після виконання кутового, головою чітко забиває Олександр Вечтомов, який опинився метрів 5-ть від воріт сам-однісінький…0-2. Львів’яни не знітились, а продовжили атакувати й зуміли забити бодай гол престижу, це Станіслав Чучман, отримавши м’яча по центру поля, філігранно перекинув одного захисника, потім переграв іншого, вийшов сам на сам із Мусієнком і холоднокровно й потужно пробив, 1-2. А далі були завершальні й додаткові хвилини, тотальна перевага гравців у золотисто-чорній формі, але…три очки в Чернівці повезла «Буковина».

ФК Львов - Буковина - 1:2