НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Буковина - Динамо-2 - 2:1 ###

Первая лига. Буковина - Динамо-2 - 2:1
© Буковина - Динамо-2

Після успішних ігор проти МФК «Миколаїв» і вінницької «Ниви» підопічні Вадима Зайця приймали колектив «Динамо – 2» (Київ). Команда Андрія Гусіна прибула в Чернівці літаком у день гри та прагнула поповнити свій очковий доробок. Кістяк «Динамо -2» складають переважно гравці 1990 – 1993 років народження. І все ж, Андрій Гусін має у своєму розпорядженні гравців, які мають досвід виступів у елітному дивізіоні. Мова йде про Бутеніна та Допілку. До того ж Допілка залучався навіть у лави національної збірної України. На жаль, на матч із киянами Вадим Заяць не зміг виставити двох креативних гравців – Сантрапинських та Яворського, які зараз травмовані.

У матчі з «Динамо – 2» непогано діяв досвідчений Гунчак. На 10 хвилині матчу Руслан завдав небезпечного удару по воротах суперника. Голкіпер киян Кичак зумів зреагувати на «постріл» Руслана. Через 7 хвилин Гунчак взяв активну участь у тому, що наші земляки вперше вразили ворота підопічних Гусіна. Виконуючи штрафний, Руслан зробив передачу в карний майданчик «Динамо -2», де І. Мельник завдав влучного удару головою. До речі, Ігор забив перший свій гол у офіційних матчах за чернівецьку команду. Згодом досвідчений нападник «Буковини» Маковійчук зумів вдруге засмутити Кичака. Динамівці спромоглися лише на один влучний «постріл». Відзначився Прокипчук. Після цього чернівчани мали можливості знову збільшити свою перевагу до двох м'ячів. Зокрема, на 59 хвилині на удар Гунчака зреагував Кичак, а згодом воротам суперника загрожував Керчу. «Пострілу» Олега забракло влучності.

«Буковина» здолала опір динамівців із рахунком 2:1. Це вже третя перемога поспіль наших земляків. Віримо, що підопічні Вадима Зайця продовжать свою переможну серію у матчі 1/16 фіналу Датагруп Кубку України проти київської «Оболоні». Матчі відбудеться 21 вересня в Чернівцях. Початок о 16 годині.

«Буковина» - «Динамо – 2» - 2:1