НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Буковина - УкрАгроКом 2:0. І знову Палагнюк! На цей раз - дубль! ###

16 листопада. Чернівці. Стадіон "Буковина"

"Буковина" (Чернівці) - "УкрАгроКом" (Головківка)

Голи: Палагнюк, 10, 45

"Буковина": Когут, Темерівский, Керчу, Маковійчук (Савін 75), Вечтомов (Немтінов, 74), Новотрясов, Орловський (Лисюк 72), Рибковський (Тарасенко, 90+1), Яворський, Циколія, Палагнюк

"Украгроком": Науменко, Ломко, Батраченко, Лозовий (Фальковський, 69), Радевич, Даньків (Ляшенко, 46), Мамонов, Бровкін, Степанюк, Любчак, Боровський (Вдовіченков 65)

Предупреждение: Немтінов (87), Темерівський (90) - Радевич (40), Фальковський (85)

В матчі 19 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги в Чернівцях зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. Навряд чи на початку сезону хтось думав, що одна із найсильніших команд минулорічного першолігового чемпіонату й дебютант з Кіровоградщини будуть знаходитися наприкінці осінньої частини сезону-2013/14 у таблиці поряд, та фінансові негаразди «Буковини» й напрочуд вдала гра «Украгрокому» таки зробили, як здавалося, неможливе реальним.

Перший матч цих команд завершився в Головківці абсолютно справедливою нульовою нічиєю, в якому навіть за великим бажанням не надаси комусь із суперників перевагу хоча б по грі, тому цікаво було дізнатися, хто з них буде сильнішим на полі стадіону в Чернівцях.

Розпочався звітний матч доволі спокійно. Команди не поспішали загострювати гру й обережно намацували напрямки для ведення активніших «бойових» дій. Більш зацікавленими виглядачи, звичайно, господарі, та потурбувати Науменка їм все ж не вдавалося. Лише на 8 хвилині нарешті пройшла атака «віялом» Рибковський – Палагнюк – Маковійчук, проте й вона не завершилася логічною точкою – ударом останнього. Степан просто не влучив по м'ячу із надвигідної позиції...

Та господарі, що вхопили фарт і прийшли у себе після сумнозвісних фінансових проблем, тільки завелися від цієї невдачі. І от через дві хвилини Палагнюк вже у штрафному майданчику гостей «повозив» Любчака і з-під нього майстерно вклав «шкіряного» у дальній кут воріт Науменка, який не зміг обрати правильну позицію й не «підчистив» огріхи захисту «аграріїв». 1:0, все логічно і впевнено!

Буковинці продовжували атакувати й не думали скидати обертів. Маковійчук і Керчу подали кілька небезпечних кутових, але на місці були і воротар, і захисники «Украгрокому». Особливо активним був правий фланг нападу «жовто-чорних», де «запалювали» Рибковський та Вечтомов. Щоправда, чисельні навіси першого реальної загрози воротам Науменка не несли.

На жаль, нічого не можна сказати по грі «аграріїв». Гості змушені були чисельно захищатися, а вилазки ближче до володінь Когута були справжньою рідкістю. Годі й казати, що про якусь загрозу чи навіть просто про вступ у гру чернівецького кіпера навіть ніхто й не думав.

У другій половині тайму розпочалися грубощі зі сторони команди з Кіровоградщини. Кілька разів гості жорстко грали проти буковинців, та суддя, схоже, жалів «білих», маючи на увазі другий тайм. А вони, до слова, більше не помилялися і не давали приводу для хвилювань своїм уболівальникам. «Буковина» ж особливо не форсувала події, віддаючи перевагу «синичці в руках» і мінімальній, але все ж таки перевазі над головківчанами.

Але терпіння вічним не буває і Радевич таки змусив Юрія Грисьо потягнутися за «гірчичником» на 40 хвилині. А за п'ять хвилин Палагнюк – справжня знахідка буковинської атаки імені Юрія Гія, що, схоже, вирішила проблеми в нападі «жовто-чорної» команди – вийшов один на один із Науменком після чіткого, вивіреного пасу від партнерів і змусив м'яча вдруге затріпотіти в сітці воріт «Украгрокому». 2:0 – без жодних шансів для норовливого дебютанта першої ліги!

На початку другого тайму нарешті відмітилися першим ударом у напрямку воріт господарів і головківчани! Це Ломко прийняв м'яча в центрі штрафного майданчика «Буко» і пробив. «Шкіряний» пішов вище воріт. Невдовзі лівим флангом пройшов і наніс щось на зразок удару Радевич, після штрафного в падінні головою пробивав Степанюк. Все – без наслідків. І усьо.

Чернівчани, здавалося, грали в унісон із суперником. Потуги пострілів здалеку продемонстрували Маковійчук і Яворський, з набігу після штрафного небезпечно пробив Вечтомов. Воно й не дивно: впевнена перевага господарів у рахунку і чітка їхня гра в захисті вели «Буковину» до чергової домашньої перемоги.

На 68 хвилині Лозовий пройшов правим флангом і пробив у верхній ближній кут воріт господарів, та йому бракувало точності. Це був єдиний раз у матчі, коли Євген попав у поле зору. Перший і останній, оскільки майже відразу його замінили. А на 76 хвилині в самому центрі штрафного майданчика «жовто-чорних» прийняв і дуже небезпечно пробив з розвороту Вдовіченков. Можна сказати, господарів «пронесло»...

Ще кращі шанси забити мали чернівчани. На 80 хвилині Савін «пронісся» ліворуч і вирізав «круглого» на Рибковського, що був майже перед воротами Науменка, і як він промахнувся – загадка для багатьох... За кілька хвилин ситуація майже повторилася, тільки з іншими буковинцями, але передачу Керчу на Палагнюка в останню мить перервав Мамонов.

На цьому можна поставити крапку. Так, моментів багато не було, але для впевненої перемоги з перевагою в два м'ячі їх більше ніж вистачило. І, що найголовніше для справжніх, відданих чернівецьких уболівальників, які прийшли цього холодного дня підтримати «Буковину», «жовто-чорні» продовжили свою безпрограшну серію до п'яти останніх матчів (з них – чотири перемоги й одна нічия!), в яких пропустили лише одного мя'ча.

Гості ж отримали «прохолодний душ» після двох поспіль перемог, і, напевно, будь-що прагнутимуть реабілітуватися перед своїми шанувальниками в останньому матчі осінньої частини чемпіонату проти чернігівської «Десни», який зіграють за тиждень вдома.