НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Буковина - Титан 2:0. Для Титана Чернівці – місто негостинне ###

«Буковина» Чернівці – «Титан» Армянськ - 2:0 (1:0)

«Буковина»: Когут, Новотрясов, Керчу (к/к), Темерівський, Циколія, Вечтомов, Орловський, Рибковський (Немтінов, 83), Палагнюк (Деребчинський, 89), Маковічук (Тарасенко, 90+3), Семенюк (М. Косован, 86).

«Титан»: Кошелев, Соляник (Морозов, 46), Башлай, Симончук (Субочєв, 19), Войнаровський (к/к), Нудний, Тарасенко, Аблітаров, Кравченко, Култишев, Гальчук.

Гол. тренер – Олег Лутков.

Гол: Култишев (а/г, 36), Гальчук (а/г, 90+5)

Попередження: Рибковський (28), Маковійчук (45), Семенюк (55), Вечтомов (71), Новотрясов (88) - Кравченко (34), Култишев (36), Гальчук (45+1), Тарасенко (82)

Вилучення: Войнаровський (90+5), груба гра

Чернівецька «Буковина», бувало, «чудила» й раніше, граючи більш вдало у виїздних матчах, аніж у домашніх, але зараз, після відновлення, або, як ще кажуть, після відродження, «жовто-чорні» взагалі дивують своїми результатами: дві «нульові» безпросвітні поразки вдома і вперті перемоги на характері у виїздах із МФК «Миколаїв», «Динамо»-2 та краматорським «Авангардом». Враховуючи це, вболівальникам «Буковини» слід було, напевно, очікувати перемоги над кримчанами у звітному матчі й повернення «боргу» тза поразку в першому колі в Армянську.

Але гості з перших хвилин дали зрозуміти, що поступатися зовсім не збираються: захист кримчан діяв доволі чітко, та і вперед «Титан» ішов без остраху. Напевно, згадували все ж гості невеселі 2:5 в останньому турі попереднього сезону...

На 4 хвилині Орловський зробив спробу удару по воротах гостей, та м'яч від ноги захисника «Титану» пішов на кутовий. Це і був єдиний момент на двох суперників у дебюті матчу. А потім стало дещо цікавіше. Спочатку Маковійчук забіг з лівого флангу і в боротьбі проти нього, як здалося багатьом, захисник армянців підіграв собі рукою і тут же ж поряд у боротьбі впав у штрафному майданчику гостей Семенюк, проте арбітр зафіксував порушення правил з боку господарів. Через кілька хвилин поблизу лінії штрафного майданчика «Титану» впав Рибковський, та штрафний удар від Семенюка пішов мимо воріт.

Мав свій момент і «Титан». На 23 хвилині Кравченко біля воротарського майданчика Когута головою отримав пас від партнерів і намагався в падінні пробити через себе, та з цієї задумки нічого не вийшло. Натомість «Буковина» почала насідати на гостей по-справжньому, але більшість продуманих атак ішла через правий фланг, а там Соляник та Гальчук вправно зупиняли всі атакуючі потуги «жовто-чорних».

Грім грянув на 36 хвилині. В черговий раз на підступах до свого штрафного майданчика знесли Рибковського. Штрафний удар пробивав капітан чернівчан Керчу і від голови Култишева, який і порушив правила проти Рибковського та ще й отримав за це «гірчичника», м'яч влетів у ворота, які захищав Кошелєв. 1:0! Таким чином господарі втілили свою ігрову перевагу в такий потрібний домашній гол, якого на стадіоні «Буковина» не бачили протягом двох попередніх ігор.

Після цього завелися й кримчани. По воротах Когута били Кравченко і Субочев, після невдалого штрафного і послідуючого добивання від Войнаровського здалеку небезпечно «пальнув» Гальчук, але Когут у падінні м'яча, що летів у нижній правий кут воріт, таки відбив.

Другу половину гри активніше розпочав «Титан», якому потрібно було відіграватися, але першими момент створили «жовто-чорні». На 51 хвилині Рибковський навішував у воротарський майданчик гостей, та навіс виявився більш схожим на удар по воротах, але, в будь-якому випадку, подальшого загострення так і не відбулося.

На 58 хвилині на ударній позицій впритул із воротами суперників опинився Нудний, якому завадив пробити Новотрясов і після цього команди провели відрізок матчу, так би мовити, без воріт. Аж на 66 хвилині пильність Кошелева перевірив дальнім небезпечним пострілом Вечтомов, який, здається, встигав у другому таймі грати всюди.

Далі... Далі було багато попереджень, багато боротьби, в якій, щоправда, воротарі обидвох команд участь майже не приймали. Воно й зрозуміло: «Буковина» вела в рахунку й не бажала ризикувати, а у «Титана» в атаці просто нічого не виходило.

Слід також згадати, що на 87 хвилині Темерівський пройшов лівим флангом, продерся на ударну позицію і потужно пробив по воротах Кошелева. Голкіпер гостей проявив чітку реакцію і м'яча відбив, а добивання від Вечтомова пройшло вище воріт.

І лише на доданих до другого тайму хвилинах трибуни чернівецького стадіону отримали те, що хотіли. Фланговий пас у центр штрафного майданчика «Титану» завершився ще одною зрізкою у свої ворота захисників кримчан. Цього разу «героєм-невдахою» став Гальчук. 2:0, і обидва забиті м'ячі – автоголи!!! Рідкісний результат і незвична, хоча й цілком заслужена перемога «Буковини»!

Що ж сказати на завершення? Швидкість, боротьба, навіть деколи й жорстка, видовищність – все це було. Однозначно, це була краща з ігор «нової» «Буковини» на своєму полі, та ще й з впевненим рахунком. Але є й своє «але» - мінімум ударів по воротах, мінімум реально гострих моментів, чого не бракувало раніше. Проте, найголовніше – характер і бажання – у «жовто-чорних» є. І результат є. А, значить, є й сподівання на те, що «Буковина» зможе закріпитися у першій частині турнірної таблиці до кінця осінньої половини чемпіонату. А там, після перерви, якщо команду вдасться зберегти, можна й на щось вище замахнутися...