НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Буковина - Кримтеплиця 1:2 ###

Голи: Гунчак 35 - Печенкін 29, Трухін 67

Нереалізований пенальті: Коробкін 47

Вилучення: Бідний 47

«Буковина»: Олександр Чурілов, Павло Іванов, Роман Дорош, Олег Керчу (Роман Степанков, 57), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін – (Валерій Блажко, 73), Євген Сантрапинських, Іраклій Циколія, Владислав Рудченко, Сергій Басов, Руслан Гунчак. Тренер – Вадим Заяць.

«Кримтеплиця»: Олександр Бандура, Єгор Бідний, Сергій Бойко, Олександр Антонюк, Дмитро Антонюк, Дмитро Трухін (Ігор Зубко, 88), Володимир Симончук (Руслан Єрмоленко, 82), Арсен Абляметов, Володимир Романенко, Станіслав Печенкін (Віталій Саранчуков, 80), Владислав Голопьоров (Сулейман Діабі, 85). Тренер – Олександр Севідов.

Цього разу відвідини матчу «Буковини» були в певній мірі особливими, адже вперше із сезону 1995/96 рр. наша команда очолювала турнірну таблицю, і відчуччя того, що чернівчани приймають гостей в якості лідера, лише додавало вболівальникам солідної порції адреналіну.

Не зважаючи на невдалий початок, буковинці намагалися перехопити ініціативу в матчі, адже трибуни закликали до наступу на ворота гостей. І невдовзі атака лівим флангом призвела до прострілу у штрафний майданчик кримчан. Прослідував удар по воротах, м’яч попав у когось із захисників «Кримтеплиці» і відскочив до Руслана Гунчака. А лідер «Буковини» завдав майстерного та невідпорного удару з-за меж штрафного майданчику. 1:1!

Після цього до кінця тайму «Буковина» мала беззаперечну перевагу, безперервно атакувала, але реальної нагоди відзначитися у чернівчан не було. Помилки за помилкою припускався капітан нашої команди Владислав Коробкін, у якого в черговий раз гра відверто не склалася.

Другий тайм розпочався з атак буковинців, і відразу перша ж з них закінчилася порушенням правил у карному майданчику кримської команди. Пенальті у ворота гостей! До того ж другу жовту, і автоматично червону картку отримав захисник кримчан Єгор Бідний. В цей момент здавалося, що ось вона, перемога! Але…. Коробкін пробиває невдало і воротар гостей м’яч відбив.

«Буковина» у більшості все ж продовжила утримувати територіальну перевагу і пішла вперед. Двічи , на 50 та 59 хвилинах пробивав по воротах «Кримтеплиці» невгомонний Гунчак, активно на лівому фланзі грав Сантрапинських, небезпечного удару на 66 хвилині завдав Маковійчук, але «шкіряний» вперто оминав сітку гостьових воріт.

Зате контратака кримчан призвела до другого голу у ворота «Буковини». Це Дмитро Трухін пройшов по центру (знову центр захисту «Буковини» дав збій! Просто «ахілесова п’ята» чернівецької команди!) і чітко пробив Олександра Чурілова. 1:2. Знову чернівчани в якості програючих на своєму полі.

Протягом наступних 23-х хвилин «Буковина» подала безліч штрафних, кутових, навісів у штрафний майданчик гостей, але жоден з них реальної загрози воротам кримської дружини не ніс. Будь-які намагання чернівчан вміло блокував захист «Кримтеплиці». Особливо це стосується «другого поверху», де гравцям «Буковини» нічого було протиставити супернику. Відчувається «рука» досвідченого тренера кримчан Олександра Севідова, який має досвід керування командою у вищій лізі українського футболу. Взагалі, гості залишили досить непогане враження своєю грою – тактично грамотна, дисциплінована команда, із швидким переходом з оборони в атаку. Тому не дивно, що «Кримтеплиця» в цьому сезоні знаходиться серед лідерів першого дивізіону.

Найбільш небезпечними були моменти, створені на 78 хвилині Романом Степанковим, який замінив на полі Олега Керчу та досить активно увійшов у гру, та на 87 хвилині Владиславом Рудченко, але рахунок так і не змінівся.

Чергова домашня поразка із рахунком 1:2 відкинула «Буковину» на п’яте місце у турнірній таблиці, а чернівецькі вболівальники знову залишилися засмученими. Чернівецька команда у цьому сезоні є «гостьовою». На виїзді буковинці не втратили жодного очка, натомість на своєму полі виграли лише у вінницької «Ниви». Цьому є пояснення, хоча багатьом воно може здатися парадоксальним, але про це читачі нашого порталу можуть прочитати у наступній статті, де ми більш детально зупинимося на проблемах, з якими доводиться стикатися «Буковині» у власній фортеці.

Чергова календарна зустріч «Буковини» відбудеться знову на своєму полі. Цього разу чернівчан екзаменуватимуть гості з ПФК «Олександрія». Матч відбудеться вересня о.