НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

Переможця визначить останній тур

Буковина — ФК Полтава — 1:2.
Буковина: Чурилов, Циколія, Климус, Зелді, Донець, Дорош, Даньків, Орловський, Гунчак, Семенюк + потенційний новачок. На заміну виходили: Преснаков, Керчу, Басов, Рудченко, Пислар, Степанков, Головачук + потенційні новачки.
Голи: Басов (79) — Безсалов (28, пен.), Новицький (53).

Чернівецька «Буковина» зіграла другий матч на «Кубок мера Євпаторії». Підопічні Вадима Зайця зазнали поразки від ФК «Полтава» з рахунком 1:2. На 28-й хвилині гри у ворота чернівчан було призначено пенальті. Його реалізував Безсалов. А на восьмій хвилині другої половини зустрічі влучного удару головою завдав полтавець Новицький. Підопічні Вадима Зайця відповіли одним вдалим «пострілом». Результативний удар на свій рахунок записав захисник Сергій Басов.

Як зазначив після гри наставник «Буковини» Вадим Заяць, він та його колеги вже зробили певні висновки щодо окремих футболістів, тому можна передбачити нові зміни у складі колективу.

Арсенал БЦ — Мир — 3:0.
Арсенал: Марущак, Коваленко, Малий, Антоненко, Гонщик, Огиря, Гудзикевич, Рибковський, Ковельський, Постолатьєв, Леонов. На заміну виходили: Мельниченко, Лебединець, Д.Стоян, Костюк, Товкацький, Фурта, Івашко, Алексанов.
Голи: Малий (40), Фурта (54), Лебеденець (69).

ФК Полтава — Жемчужина-Ялта — 2:1.
Голи: Ємельянов (25), Конюшенко (47) — Налигач (79).

Один м'яч — у першому таймі, в другій половині зустрічі полтавчани подвоїли перевагу, і лише потім кримчани скоротили розрив у рахунку. Утім, у цьому матчі Анатолій Безсмертний з перших хвилин випустив не номінальну основу, а змішаний склад, давши змогу пограти молодим футболістам і тим, хто прибув на оглядини, оскільки основним завданням у цих іграх є підготовка до сезону. І результат, який показує «Полтава», свідчить, що тренер йде правильним шляхом.

Арсенал БЦ — Буковина — 1:2.
Голи: Леонов (32) — Степанков (24), Керчу (68). Стартовий склад «Буковини»: Чурилов, Циколія, Басов, Керчу, Рудченко, Пислар, Семенюк, Степанков + потенційні новачки. На заміну виходили: Дорош, Даньків, Зелді, Донець, Блажко.

Перший м'яч забили підопічні Вадима Зайця. Результативний удар на свій рахунок записав Роман Степанков (24-а хвилина). За вісім хвилин «каноніри» зуміли зрівняти рахунок.

У другому таймі перевагою володіли футболісти з Буковини, які могли б виграти з перевагою навіть у п'ять м'ячів. Розгрому, втім, не сталося, а ось забити переможний м'яч вдалося. Після удару Олександра Донця м'яч влучив у поперечину воріт суперника, однак Олег Керчу (68-а хвилина) таки зумів переправити його в сітку.

Буковина — ФК Львів — 4:2.
Стартовий склад «Буковини»: Преснаков, Басов, Рудченко, Керчу, Донець, Дорош, Гунчак, Сантрапинських, Маковійчук, Семенюк + потенційний новачок. На заміну виходили: Степанков, Зелді, Блажко, Пислар, Орловський, Климус, Циколія, Даньків.
Голи: Маковійчук (35), Крижанов (71, пен.), Зелді (82), Рудченко (90+2) — Шаповал (33), Яворський (64, пен.).

За взаємною домовленістю ФК «Львів» зайняв у турнірі місце «Жемчужини-Ялти».

Перший м'яч у зустрічі забив гравець «Львова» Шаповал. Та вже за дві хвилини рахунок зрівняв Степан Маковійчук. На 64-й хвилині у ворота «Буковини» було призначено пенальті, який реалізував Яворський. Згодом підопічні Вадима Зайця знову зрівняли рахунок. Одинадцятиметровий удар вдало виконав потенційний новачок чернівецької команди Крижанов. Під завісу зустрічі чернівчани зуміли вибороти перемогу. Спочатку відзначився Зелді, а згодом — Рудченко.

Арсенал БЦ — ФК Полтава — 2:1.
Голи: Ковельський (35), Гонщик (65, пен.) — Гаді (27).

І третій матч у турнірі за участю полтавців закінчився з рахунком 2:1. Та цього разу — на користь суперника. Каноніри, пропустивши першими, змогли не лише відігратися, а й забити в другому таймі переможний м'яч.

Анатолій Безсмертний: «Я задоволений змістом гри в тих матчах, які ми зіграли. Нашими суперниками були команди з першої ліги, тож спаринги вдалися. Трохи засмутив результат сьогоднішнього поєдинку. Адже в цілому матч пройшов у рівній боротьбі і моментами у нас була перевага. Але допущені футболістами помилки, дозволили виграти «Арсеналу».

Агрокапітал — Мир — 0:0.

Арсенал БЦ — ФК Львів — 0:0.

Свій другий контрольний матч на Кримському півострові в рамках навчально-тренувального збору провели «синьо-золоті» «леви». Цього разу львів'яни спарингувалися з футболістами білоцерківського «Арсеналу». Попри швидкий темп гри й безліч небезпечних моментів, м'яч все ж не влітав у сітку воріт команд. За «Львів» на полі встигли відіграти як гравці основної «обойми», так і ті, що перебувають на оглядинах.

Буковина — Мир — 3:0.
Стартовий склад «Буковини»: Преснаков, Рудченко, Климус, Зелді, Пислар, Даньків, Орловський, Маковійчук, Головачук + двоє потенційних новачків. На заміну виходили: Степанков, Сантрапинських, Семенюк, Басов, Блажко, Циколія + потенційний новачок.
Голи: Басов (62), Семенюк (74), Блажко (88).

Гра відбувалася на засніженому полі в Саках. У першому таймі команди м'ячів не забивали. А ось у другій половині зустрічі буковинці відзначилися тричі. Результативні удари на свій рахунок записали Басов, Семенюк і Блажко.

ФК Полтава — Агрокапітал — 5:0.
Голи: Сірик (55, 61, пен.), Зав'ялов (68,73), Городов (73).

Як і передбачалося перед турніром, питання про його переможця вирішиться в останньому турі. На здобуття Кубка претендує чернівецька «Буковина», яка набрала 12 очок, але вже всі свої матчі зіграла. Наздогнати «Буковину» може лише «Полтава», до того ж, у підопічних Анатолія Безсмертного перевага в особистій зустрічі. Полтавська команда, перегравши господарів турніру, має 9 очок і гру в запасі. Наступним її суперником буде «Мир» — найсильніша любительська команда Херсонської області.

З «Агрокапіталом» Анатолій Безсмертний задіяв переважно гравців, які прибули на оглядини. У першому таймі рахунок відкрити не вдалося. А ось після першого пропущеного м'яча євпаторійці посипалися, й полтавчани здобули перемогу з розгромним рахунком. М'ячі на рахунку потенційних новачків і... тренера клубу Андрія Зав'ялова, який також узяв участь у матчі і впродовж п'яти хвилин оформив дубль.

Становище команд: Буковина — 12 очок (5 матчів), ФК Полтава — 9 (4), Арсенал — 7 (4), ФК Львів — 5 (5), Мир — 2 (4), Агрокапітал — 0 (4).

Олександр ТРАВЯНКА, газета «Український футбол»