НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###FavBet Ліга 1. УкрАгроКом - Буковина 0:0. Дежавю: табло лишилося обнуленим ###

"УкрАгроКом" (Головківка) &minus- "Буковина" (Чернівці) 0:0

03.08.2013, 18.00, Олександрія, КСК "Ніка"

"УкрАгроКом": Науменко, Ломко, Мамонов, Радевич, Покосенко, Степанюк, Батраченко–к, Білала (Сірик, 40), Лозовий (Боровський, 73), Пономар (Вдовіченков, 46), Фальковський.

Головний тренер – Юрій Гура

"Буковина": Когут, Новотрясов, Лупашко, Вечтомов, Циколія, Донець, Керчу-к, Савін (Сібіряков, 71), Рибковський (Семенюк, 87), Грищенко (Орловський, 59), Каськов (Деребчинський, 66).

Головний тренер – Вадим Заяць

Попередження: Мамонов,19, Білала,25, Радевич,38, Степанюк,64 – Керчу,28, Каськів,28, Циколія,51, Деребчинський,74, Новотрясов,90+5

Вилучення:Вдовіченков,84 (навмисний удар суперника рукою в обличчя, котрий не володів м'ячем, в момент зупинки гри) – Деребчинський,79 (друге попередження)

Перед будь-яким матчем дбайливі працівники стадіону обнулюють табло. А від футболістів залежить, чи залишиться воно таким. Суперники, що зійшлися в цьому поєдинку, мали різну футбольну історію ("Буковина" ледь не зіграла у вищому дивізіоні вже зараз, "УкрАгроКом" - тріумфував виходом до еліти першої ліги), але і одну спільну рису: обидві команди після дебютних турів опинилися на дні турнірної таблиці. Два очки у буковинців та одне в "аграріїв". Цей факт змушував очікувати двох діаметрально протилежних сценаріїв розвитку подій у сьогоднішньому матчі: або хтось із суперників кинеться стрімголов надолужувати згаяне в перших турах, або команди діятимуть обережно, сподіваючись не втратити вірного шансу на три чи принаймні одне очко.

Практично, матч показав, що обома тренерами були використані обидві тактики. І Вадим Заяць, і Юрій Гура були не проти вийти вперед і здобути сьогодні три залікові пункти. Однак обидва озиралися на тили.

Що тили обох команд – міцні, засвідчили перші ж хвилини матчу. Що напад обох клубів на початку нинішнього сезону кульгає - свідчить підсумковий безгольовий результат.

"Буковина" розпочала гру з атак, на які поступово почали відповідати креативними діями і господарі. Вже на першій хвилині після порушення правил біля кута карного майданчика номінальними господарями поля, футболісти з Чернівців виконали стандарт, але впевнено зіграв голкіпер аграріїв Сергій Науменко. Від самого початку у матчі був невисокий темп гри. Що саме по собі спрощувало завдання оборонців. На 8-й хвилині Олександр Ломко довгою передачею запустив у прорив Євгена Лозового, який зробив чудовий навіс до штрафного. А на 10-й - пройшов гарний навіс у виконанні незмінного плеймейкера "аграріїв" Олександра Батраченка, однак реалізувати цей момент головківчанин Євген Фальковський не зміг.

З цих саме хвилин відчувається, що "УкрАгроКом" поступово починає нарощувати від початку втрачену позиційну перевагу. Одначе на 15-й хвилині вже "Буковина" проводить змістовну і не завершену як слід атаку. Загалом відчувається, що довгий розіграш м'яча, який практикують обидві сторони, явно не на користь нападним лавам команд. У зв'язку з цим реальну загрозу могли становити стандарти. Після навісу з кутового капітана господарів Олександра Батраченка реальний шанс для взяття воріт у цьому матчі був знову спростований недолугими атакуючими діями. За хвилину вже "Буковина" провадить серйозну атаку лівим флангом, після чого Каськов пробиває дуже перспективний, але безрезультатний штрафний. На 22-й хвилині УАК створює другий небезпечний епізод для взяття чужих воріт після прострілу Лозового.

На полі не вщухає в'язка, копітка боротьба команд за кожен клаптик газону. У середині буковинцям все ж вдається організувати класну атаку правим флангом. Однак ця небезпека локалізована оборонцями господарів. На 30-й хвилині, після своєї стрімкої контратаки украгрокомівці так довго збиралися виконувати штрафний, що гостям зрештою вдалося розгадати всі їхні потаємні плани і легко нейтралізувати небезпеку біля власних воріт. 33-тя хвилина увінчалася потужною атакою "Буковини" правим флангом, а потім і зліва.

В усі ці хвилини триває багато єдиноборств за середину поля. Під кінець тайму все зводиться до боротьби за позицію. Було відчуття, що суперники побоюються за результат більше, ніж властиво збираються йти вперед. На 44-й хвилині зліва Олександр Батраченко пробиває черговий свій штрафний, однак партнери знову не спромоглися довести цей розіграш м'яча до логічного завершення. А остання атака у таймі виявилася третім за значущістю (в плані можливості забити) епізодом для господарів: однак удар з розвороту, до якого дійшло в кінцевому випадку, виявився неточним

Друга половина гри розпочалася з неприхованої активності ПФК "УкрАгроКом". Тим не менш, на 49-й хвилині "Буковина" подає штрафний, який ледь не забезпечив їй загальний результат: у штрафній господарів виникла ситуація "купа мала", яку вирішили на свою користь "біло-чорні".

Боротьба за центр поля – лейтмотив усієї зустрічі. І другого тайму зокрема. На 56-й хвилині мав нагоду відзначитися голом капітан "аграріїв", але суперджокер головківчан Олександр Батраченко з чергового стандарту знову пробив вище поперечини. За хвилину вже Керчу відповідає штрафним справа. Також безрезультатно.

А потім у й так не вельми швидку і креативну гру втрутилися додаткові, форс мажорні для команд і тренерів обставини. Спочатку послідувало вилучення в стані гостей. А згодом – несподівана грубість у виконанні футболіста-господаря з вилученням у придачу. Стовідсоткових моментів, скажемо прямо, і так сьогодні ні в кого не було, середину поля пройти було й так важко – а тут іще емоції гра гойдалася з одного боку в інший, мов шальки терезів. Забий у цей відрізок часу хтось із сьогоднішніх візаві, і супернику, думаю, вже відігратися не вдалося б. Але сьогодні зорі були на боці оборонців. І то настільки, що обидві сторони з цим чудово впоралися.

Матч завершився у квапливих атаках господарів, але результат лишився незмінним – безгольова нічия. Після якої і "УкрАгроКому", і "Буковині" доведеться почекати на свої перші три очки в цій першості як мінімум до наступного, 5-го туру. УАК зможе здобути їх на виїзді у матчі проти "Десни", з якою напередодні цієї першості "аграрії" вже розігрували "золото" другої ліги, і манера гри якої добре відома "аграріям". "Буковині" ж залишається "спокійно" обігрувати вдома "Полтаву", яка нокаутувала нині "Сталь" з розгромним рахунком. Як усе це робити за доволі беззубого нападу – дилема для обох сьогоднішніх тренерів, команди яких загалом залишили гарне враження про себе: у захисті вони справжні доки.

В обох команд у середу ще, крім того, буде шанс пробитися в Кубку України до 1/16 фіналу. І якщо поталанить до самого фіналу, то, можливо, сьогоднішній мінімальний здобуток в одне очко мало що значитиме: поки що для обох нинішніх суперників цілком ймовірною перспективою лишається можливість зігарти в Лізі Європи уже в наступному році. Смайл, звісно.