НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. Група А. Буковина – Рось 4:0. Результативна гра чернівецьких нападників ###

Буковина 4:0 Рось
Семенюк 17, С. Маковійчук 29, Ілюк 65, Головачук 79
Сіротін, Стафійчук (Скибінський, 46), Климус (Прокопович, 77), О. Маковійчук, Ісаєв, Тофан, Керчу (Тодорович, 46), Рябий, Семенюк (Темерівський, 82), С. Маковійчук (Клочко, 85), Ілюк (Головачук, 67) Фельде, Балацький (Малий, 69), Андрощук, Пащенко (Ткачук, 50), Шепковський (Блавацький, 70), Клименко, Тітомир (Ставинога, 74), Олійник (Саган, 83), Соловйов, Башняк, Дорогань (Агафонов, 87)
Стафійчук 28, Рябий 58, Тофан 87 Олійник 38

Попередження: Стафійчук 28 Олійник 38 Рябий 58 Тофан 87

У попередньому турі першості України чернівецька «Буковина» поступилася на виїзді лідеру змагань – команді «Княжа» (Щасливе) з рахунком 0:5. Тож у матчі з білоцерківською «Россю» підопічні Віктора Мглинця намагалися реабілітуватися перед своїми уболівальниками. І все ж, перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. На четвертій хвилині зустрічі гравець «Росі» Роман Дорогань пробивав головою по воротах «Буковини». Чернівчан врятували вдалі дії у «рамці» 40 – річного граючого тренера буковинської команди Павла Сіротіна. Через сім хвилин атаку «Буковини» ударом головою завершував захисник Олег Стафійчук. «Пострілу» Олега забракло влучності. А ось на 17 хвилині матчу господарі поля таки спромоглися забити перший гол у зустрічі. Футболісти буковинської команди вивели на ударну позицію свого партнера Олександра Семенюка, який спромігся переграти воротаря «Росі» Івана Фельде. Футболісти Київщини відповіли небезпечним ударом зі штрафного Романа Дороганя. У цьому епізоді знову вдало зіграв Павло Сіротін.

Збільшити свою перевагу у рахунку буковинці змогли на 29 хвилині матчу. Влучного удару головою завдав досвідчений Степан Маковійчук. Після цього воротам «Буковини» загрожував Захар Башняк. На щастя для буковинців, Захар не влучив у «рамку».

У другому таймі футболісти «Буковини» відзначилися ще двічі. На 64 хвилині матчу обігравши Івана Фельде, третій гол у ворота «Росі» забив 17 – річний нападник Максим Ілюк. Допомогти своєму воротареві захисники команди з Білої Церкви не змогли. До речі, юний Ілюк забив вже десятий гол у першості України.

А четвертий гол у зустрічі на рахунку сина колишнього нападника СК «Одеса» та чернівецької «Буковини» Миколи Головачука – Сергія, який влучним ударом завершив комбінацію за участю Василя Тофана, братів Маковійчуків та Олександра Семенюка. На 89 хвилині буковинці могли відзначитися вп’яте. Небезпечного удару по воротах «Росі» завдавав Михайло Рябий. Шкіряна куля пролетіла повз «рамку» Івана Фельде.

Тож «Буковина» здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0. Однак чернівчани навряд чи зможуть поборотися за призове місце, бо у 2008 році команда Віктора Мглинця втрачала очки навіть у рідних стінах (поєдинок із ФК «Коростень»). Натомість чернівчани переграли команду «Поділля – Хмельницький» та тернопільську «Ниву». Це може бути слабкою втіхою для чернівецьких уболівальників, які вже роками чекають вагомих успіхів від футболістів «Буковини».