НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина всухую обыграла Скалу в товарищеском матче ###

Буковина всухую обыграла Скалу в товарищеском матче

26 січня чернівецька «Буковина» зіграла контрольний поєдинок. На Львівщині підопічним Вадима Зайця протидіяла команда другої ліги (група «А») «Скала» (Стрий). У першій половині гри, яка проходила у важких умовах, перевагою володіла «Буковина». У першому таймі гравці «Буковини» більше контролювали м'-яч та мали чудові можливості для того, щоби вразити «рамку» суперника. Зокрема, удару з 5 метрів завдавав Євген Колесник. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер «Скали». Згодом після флангової передачі Олексія Моісеєнка на ударну позицію виходив юний гравець «Буковини» Артем Єлов, який пробивав по «рамці» суперника з метрів пятнадцяти. На жаль, шкіряна куля оминула ворота представників Львівської області.

У другому таймі гра проходила на зустрічних курсах. І все ж, «Буковині» вдалося двічі «розписатися» у воротах господарів. На 70 хвилині гри відзначився потенційний новачок «Буковини». А на 80 хвилині матчу вдало зіграв нападник чернівчан Євген Ушаков (на фото), який після флангової передачі відправив шкіряну кулю у порожні ворота. Двічі міг відзначитися досвідчений гравець нашого колективу Степан Маковійчук, а також небезпечного удару зі штрафного завдавав Володимир Найко. На жаль, цього разу забити Степанові та Володимирові не судилося. Остаточний рахунок гри – 2:0 на користь «Буковини».

Зазначимо, що у матчі зі «Скалою» не грали такі гравці чернівецької команди, як Богдан Когут, Андрій Донець, Різван Аблітаров, Олег Керчу, Євген Сантрапинських, Роман Дорош і Руслан Платон. Тренерський корпус «Буковини» добре обізнаний з можливостями цих виконавцями, а у матчі зі «Скалою» наші наставники прагнули переглянути потенційних новачків буковинської команди.

27 січня «Буковина» проведе черговий контрольний матч. Наші футболісти гратимуть двома складами з представниками «Буковини – 2» та збірної області. Орієнтовний початок матчу: 12.00 (ФОК «Олімпія»).

Стартовий склад «Буковини»: Тукач, Вечтомов, Ятленко, Моісеєнко, Колесник, Шупік + потенційні новачки. На заміну виходили: Єлов, Савін, Найко, Орловський, Маковійчук, Ушаков, потенційний новачок.