НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина не смогла обыграть Сумы ###

Буковина не смогла обыграть Сумы

11 березня чернівецька «Буковина» зіграла у Новопавлівці (АР Крим) черговий контрольний поєдинок. Підопічним Вадима Зайця протидіяли гравці колективу першого дивізіону ПФК «Суми».

На 3 хвилині матчу удару по «рамці» «Сум» з метрів 25 завдавав Роман Дорош. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер суперника Микола Павленко. Через чотири хвилин гравець «Сум» Анатолій Масалов виконував штрафний. Шкіряна куля пройшла вище воріт. На 21 хвилині зустрічі сумчани провели ще одну атаку. М'-яч у «рамку» «Буковини» не потрапив. Згодом Степан Маковійчук (27 хвилина), який обіграв гравця на лівому фланзі, зробив простріл у штрафну. На жаль, Руслан Платон завдати влучного удару не зміг.

На 33 хвилині матчу потенційний новачок «Буковини» зробив простріл вздовж воріт суперника, однак захисник «Сум» випередив Руслана Платона та відправив шкіряну кулю на кутовий. На жаль, через 2 хвилини мяч опинився у воротах Богдана Когута. Влучного удару з 25 метрів завдав Олег Давидов. На 38 хвилині воротам суперника загрожував Антон Савін. На «постріл» Антона зреагував Микола Павленко. Під завісу першої половини зустрічі гравці «Буковини» розіграли штрафний, а на удар Андрія Донця спромігся зреагувати Микола Павленко. Прикро те, що наприкінці першого тайму зазнав травми потенційний новачок нашої команди, якого замінив Різван Аблітаров.

У другому таймі Антон Савін (56 хвилина), який обіграв гравця суперника, пробив по «рамці» «Сум». М'-яч пройшов поруч зі стійкою. На 68 хвилині гравець «Сум» порушив правила проти Андрія Донця (на жаль, досвідченому футболістові довелося залишити поле через травму), а суддя матчу призначив пенальті, який реалізував Олег Керчу – 1:1. На 80 хвилині матчу небезпечну контратаку провели гравці «Сум» - шкіряна куля пройшла вище воріт «Буковини». Через хвилину з метрів 22 пробивав по воротах суперника Олександр Семенюк - м'-яч оминув ворота суперника. На жаль, у другому таймі арбітр вирішив вилучити двох наших футболістів (з правом заміни) – Бориса Орловського та Олега Керчу. Підсумок гри – 1:1.

Наступний контрольний матч «Буковина» зіграє 17 березня. Суперник – МФК «Миколаїв».

«Буковина» - «Суми» - 1:1
Голи:Керчу, з пенальті, 68 - Давидов, 25

Склад «Буковини»: Когут, Донець (Ятленко, 68), Ятленко (Вечтомов, 55), потенційний новачок (Аблітаров, 44), Керчу (Сагайдак, 90+2), Сагайдак (Єлов, 55), Дорош (Боровець, 65), Савін (Моісеєнко, 85), потенційний новачок (Семенюк, 55), Маковійчук (Орловський, 40- Найко, 80), Платон (Шупік, 68).