НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина минимально обыгрывает Олимпик ###

Буковина минимально обыгрывает Олимпик

Сталося так, що «Буковині» доведеться дві поспіль офіційні гри протидіяти донецькій команді «Олімпік», яка є дебютантом першої ліги. 13 серпня підопічні Вадима Зайця грали у рамках першості України, а вже 16 серпня буковинці зустрічатимуться з представниками Донбасу у матчі на Кубок нашої держави.

У першому таймі зустрічі команди багато небезпечних моментів не створили. На 7 хвилині воротам «Буковини» загрожував Поднебенной. Шкіряна куля пройшла повз «рамку» Мусієнка. Згодом мав шанси відзначитися Семенюк. Однак, наш нападник не зміг засмутити голкіпера гостей Жданкова, який пройшов школу харківського «Металіста».

На 56 хвилині чудову можливість вразити ворота чернівчан мав капітан донецької команди Санжар. Пробиваючи штрафний, Роман влучив у поперечину наших воріт. Через дві хвилини гравцям «Буковини» вдалося організувати результативну атаку. Дебютант «Буковини» Ушаков скинув м'яч на Гунчака, який з близької відстані «розстріляв» «рамку» суперника. До завершення поєдинку буковинці мали нагоди збільшити свою перевагу в рахунку. Зокрема, на ударну позицію виходили Гунчак, Яворський, Сантрапинських. Однак, м'яч оминув ворота «Олімпіка». Остаточний рахунок гри – 1:0 на користь «Буковини».

«Буковина» (Чернівці) – «Олімпік» (Донецьк) – 1:0 (0:0)