НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина - Миколаїв 2:0. Всім ворогам назло ###

Голи: Немтінов 61, Найко 84 (пен.)

"Буковина":Бахтіяров, Жовтюк, Лисюк, Темерівський (Немтінов, 51), Маковійчук (к/к) (Сивка, 63), Пислар (Ільїн, 72), Орловський, Пантя, Блажко (Степанков, 50), Найко, Палагнюк.

МФК "Миколаїв": Шилов, Чаус, Шиманець, Луценко, Чорнописький, Гранковський (Александров, 65), Купрій, Рябченко (к/к), Толстяк (Котов, 87), Федорченко (Берко, 70), Велієв.

Попередження: Пислар 22, Найко 41 - Федорченко 43, Толстяк 76

Чернівецька «Буковина» проводила передостанній домашній матч нинішнього сезону. Низка нищівних поразок «жовто-чорних» і жахлива перспектива падіння у другу лігу після кількох феєричних першолігових сезонів не залишала господарям поля ніякого вибору: або перемога над МФК «Миколаїв», або... Додумуємо самі, в міру власних фантазій та уявлень... Тим паче, що останній матч чемпіонату 2013/14 на власному полі у чернівчан має відбутися проти «Динамо-2», а кияни зараз на підйомі, також намагаються зберегти місце у Першій лізі й їхня перемога у грі проти «Буковини» бачиться доволі реальною.

Отже, на «Буко» чекав матч року, без жодного права втрати очок, щоби зберегти буковинським вболівальникам хоча б якусь надію...

І матч розпочався доволі жваво. Вже на 3 хвилині Маковійчук небепечно подавав кутовий, Шилову вдалося вибити м'яч зі штрафного майданчика, а Палагнюк, який після пасу Пислара намагався ефектно вразити ворота миколаївської команди, порушив правила, небезпечно зігравши високо піднятими «ножицями» ногами.

А потім «Миколаїв» на 10 хвилині осів ворота господарів і скидка Чауса після кутового ледь не призвела до неприємностей Бахтіярову і Ко. Втім, це був лише окремий епізод, і «Буковина» продовжила шукати щастя на половині поля гостей. Помітні були Маковійчук і Палагнюк, а Блажко на 15 хвилині відважився на дальній удар. Втім, Шилов забрав м'яча без особливих проблем. Отак і шла гра: бажання чернівчан було помітне навіть неозброєним оком, але практично втілити його в результат не виходило. Цими хвилинами згадалися слова Анатолія Дем'яненка, коли він був головним тренером київського «Динамо»: «У футболістів горіли очі». Але й тільки...

Особливо не вдавався господарям останній пас. Атаки були, а до завершення нічого не доходило. Навіть коли останній пас проходив, не було удару. Як не одне, то інше. Кілька подач пішло з лівого флангу від Панті, але в центрі штрафного майданчика «Миколаєва» зазвичай були тільки захисники гостей, які сумлінно виконували свої обов'язки й відбивали «шкіряного» якнайдалі. Та й, заради справедливості скажу, оборона гостей діяла бездоганно і відразу блокувала все, що могло призвести до удару по воротах Шилова. Дуже рідкісний на моїй пам'яті випадок. Особливо хочеться відмітити Рябченка, який діяв дуже надійно, по-капітанськи, як у штрафному майданчику, так і за його межами.

У другому таймі фактично на першій же хвилині Палагнюк підправляв «шкіряного» у ворота «Миколаєва», майже з тієї ж точки, що і Чаус у таймі першому, та й результат виявився тим же - нічого. Далі події йшли за сценарієм першої сорокап'ятихвилинки: швидкі буковинські хвилі вщент розбивалися об захист миколаївської оборони. Аж на 59 хвилині Орловський розрядився «гарматою» з дальньої відстані, та й вона пішла вище воріт.

А от за дві хвилини господарі таки повели у рахунку. Провалився правий фланг оборони гостей, і Немтінову вдалося вийти на ударну позицію. Ніхто йому не заважав, а Гущін був неготовий до такої ситуації і виявився безсилим. 1:0, і навіть сонечко над стадіоном «Буковина» засяяло яскравіше! -)

За п'ять хвилин Палагнюк «вивалився» сам на сам із Шиловим, проте й кіпер «Миколаєва» виграв цю дуель, і арбітр матчу зафіксував офсайд.

Тим часом прокинулися й гості. Потужний удар Александрова прийшовся в захисників, а кілька наступних спроб провести вдалу атаку в «суднобудівників» провалилися. Натомість «жовто-чорні» продовжували давити на гостей у намаганні подвоїти рахунок і почувати себе впевненіше. На 83 хвилині Палагнюк влучив у поперечину воріт Шилова, а закінчилася ця атака «Буковини»... 11-метровим ударом. Порушення правил відбувається на тому ж правому фланзі оборони «Миколаєва», і Найко розвів Шилова і м'яч по різних кутах. 2:0 - буковинський корабель, схоже, продовжує першолігове плавання на радість своїм уболівальникам.

Залишалося лише дограти кілька хвилин матчу й утримати переможний рахунок, із чим чернівчани впорались без проблем. Ставка гостей на оборону не спрацювала, що й недивно, виходячи з ситуації, в якій опинилася команда з Чернівців, а ситуація ця вимагала перемоги будь-якою ціною.

Щоправда, ще дуже небезпечно бив Ільїн, у додані хвилини здалеку «вистрілив» Найко, після чого Шилов не утримав м'яча в руках, але все ж таки перехопив його в кінці кінців перед носом у Палагнюка. 2:0 вистачило для перемоги. Сповна. Маємо надію, що все в Чернівцях буде добре, тримаємо кулаки за «Буковину».